Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Projektant plynových zařízení, Šumperk

Pozice:
Projektant plynových zařízení
Zaměstnavatel:
KUBÍČEK VHS, s.r.o.
IČO:
26808919
Oblast (okres, kraj):
Šumperk
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
35000
Popis práce:

Kontakt: telefonicky, emailem
Náplň práce:
o Zpracovávání technické a projektové dokumentace
o Vedení a realizace projektů
o Vývoj nových technických řešení na míru zákazníkům
o Spolupráce s výrobou a dohled nad správnou realizací daných zakázek
o Komunikace se zákazníky po technické stránce

Požadavky na uchazeče:
o SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo stavebního směru
o Min. 5 let praxe jako strojní konstruktér / technolog / projektant
o Technické myšlení a orientace v oblasti strojírenství
o Samostatnost, časová flexibilita, zodpovědný přístup k práci a ochota cestovat
o aktivní AJ výhodou

Nabízíme:
o zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
o roční odměny
o mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
o příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
o zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
o služby firemního pneuservisu

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Renata Vaculíková
Telefon:
583364111
Počet zobrazení inzerátu:
46×